rankomat logoRankomat.pl jest wiodącą polską multiporównywarką. Od 2008 r. pomaga Polakom w wyborze najtańszych i najlepszych ubezpieczeń. Dzięki porównaniu ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych w jednym serwisie, klienci mogą zaoszczędzić na zakupie polisy nawet połowę jej ceny.


Rankomat.pl  to jednak nie tylko ubezpieczenia. Aktualnie serwis oferuje możliwość porównania zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, na życie i nieruchomości, ale także ofert popularnych produktów finansowych (Rankomat Finanse), a nawet telekomunikacyjnych (Komórkomat).


Warto podkreślić, że porównywarki finansowe stają się coraz bardziej popularne, a ich pozycja na rynku ubezpieczeniowym i finansowym jest coraz bardziej znacząca. Dla towarzystw ubezpieczeniowych kanał direct staje się coraz lepszym sposobem dotarcia do wielu grup klientów, i to nie tylko młodych osób, które na co dzień bazują na rozwiązaniach internetowych. Bezpieczeństwo, atrakcyjną ofertę i odpowiednią jakość usług zapewniają liderzy tego sektora, dlatego tak ważne jest dbanie o rozwój marki i budowanie jej silnej pozycji. Specjaliści z rankomat.pl doskonale to rozumieją.


Korzystanie z porównywarek jest bardzo wygodne i przyspiesza proces znalezienia i zakupu odpowiedniej polisy, wzięcie kredytu lub pożyczki czy wybór oferty abonamentu telefonicznego. Użytkownicy mają możliwość sprawdzenia ofert wielu firm w jednym miejscu, w dodatku bez wychodzenia z domu oraz o dowolnej porze dnia i tygodnia. Formularz rankomat.pl jest tak skonstruowany, że krok po kroku przeprowadza użytkownika przez proces wyboru i zakupu. W dodatku umożliwia powrót  do ofert i poprawienie lub zmianę danych bez konieczności uzupełniania formularza od początku. Wygoda, prostota i użyteczność, obok szerokiej oferty, zawsze były ważne dla twórców serwisu. Ponadto, Rankomat oferuje pomoc ponad 200 profesjonalnych doradców klienta na każdym etapie wyboru oraz zakupu ubezpieczenia.


Jest to także jedyna porównywarka ubezpieczeniowa, która znalazła się w gronie Laureatów tegorocznej edycji Programu Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Jak podkreśla Aleksandra Szczerbińska, Manager ds. PR w rankomat.pl: - Każda z tych cech jest dla nas bardzo ważna. Renomę budujemy właśnie przez jakość i zaufanie, dlatego staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni i wracali do nas. I udaje nam się to osiągnąć. Ostatnie badania świadomości marki rankomat.pl wskazują, że jesteśmy porównywarką nr 1 w Polsce, a klienci jako główne zalety naszego serwisu wymieniają szybkość działania, wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy. W rankomat.pl mają oni szansę na znalezienie oferty tańszej nawet o połowę. Dowodem zaufania naszych klientów jest to, że za pośrednictwem naszego serwisu kupili już ponad milion polis.


Specjaliści rankomat.pl podkreślają, że serwis nadal będzie się rozwijał i poszerzał usługi, stając się kompleksową multiporównywarką, pomagającą dokonywać najlepszych wyborów dla domowego budżetu.

 

Oprac. AK

ZOBACZ RÓWNIEŻ