Deimic to działająca od blisko dekady polska firma, która stworzyła ceniony w kraju i za granicą system inteligentnego domu Deimic One. Specjaliści projektujący produkt to zespół prawdziwych pasjonatów technologii, którzy nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami. Jest to więc automatyka budynkowa wymyślona i w całości stworzona w Polsce przez naszych rodzimych ekspertów.

 Deimic 3

 

Główną zaletą systemu Deimic One jest stosunek przystępnej ceny do bardzo wysokiej jakości produktu. Toruńska marka postanowiła sprawić, że niegdyś szerzej nieosiągalna technologia inteligentnych domów, dziś ma szanse pojawić się w każdym budynku. Trzeba też pamiętać, że to jednorazowy wydatek znacząco podnoszący wartość całej nieruchomości.

 

O zagranicznym uznaniu
Deimic One jest bardzo znanym i chwalonym produktem wśród zagranicznych klientów. Dynamiczna ekspansja na rynki arabskie sprawiła, że przedsiębiorstwo rozwinęło skrzydła i dziś cieszy się dobrą renomą oraz zaufaniem. Strategia firmy to ciągły rozwój i zaspokajanie potrzeb klienta. Bycie otwartym na wszelkie nowości dziedziny technologicznej i stały
kontakt z zagranicznymi producentami, to przepis na dotrzymywanie kroku światowym standardom branży automatyki budynkowej.
Marka Deimic pojawia się w wielu domach poza granicami naszego kraju. Jest to miedzy innymi zasługą regularnego uczestnictwa w imprezach branżowych. Spośród nich możemy wymienić wydarzenie Light and Building, które odbywa się we Frankfurcie. Obecność na takich targach pozwala zaprezentować nasz polski produkt szerokiemu gronu, nawiązać zawsze bardzo ciekawe znajomości i poznać nowe międzynarodowe trendy. Grunt to wykorzystywać każdą okazję na rozwój marki i produktu.

 

O współpracy
Osobą, która najlepiej doradzi i rozwieje wątpliwości klienta jest projektant. Wnętrza wykreowane z pomocą pasji i miłości do designu często okazują się nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i praktyczne. Dlatego Deimic pielęgnuje współpracę z architektami i projektantami wnętrz, którzy w fachowy sposób pomagają przekuć potrzeby i wizje klienta w profesjonalny projekt dla wykonawców.

 

System inteligentnego domu Deimic One jest nie tylko nowoczesną technologią, która ułatwia codzienne funkcjonowanie, ale też produktem designerskim, zbudowanym z pięknych elementów, nadających wnętrzu charakteru. Taki efekt gwarantują oświetlenie i szklane dotykowe włączniki jako alternatywa dla tradycyjnych. Projektant dobrze znający możliwości systemu potrafi wykorzystać jego możliwości na różne sposoby. Zaufanie, którym markę Deimic obdarzyli klienci, projektanci wnętrz, architekci i instalatorzy, zostało zbudowane na solidnych fundamentach. Toruński producent automatyki budynkowej, stworzył gotowe materiały z technicznymi wytycznymi. Są one przeznaczone dla każdego kto samodzielnie chce zainstalować inteligentny system sterowania domem Deimic One. Materiały te w prosty i przystępny sposób tłumaczą wszystkie techniczne kwestie. Przyszli licencjonowani instalatorzy otrzymują je razem z możliwością odbycia szkolenia w siedzibie firmy. Tego typu demonstracyjne spotkania są możliwe dla każdego zainteresowanego marką Deimic. Mile widziani są też architekci i projektanci, którzy chcą zobaczyć wszystkie możliwości zastosowania systemu.

 

O komforcie, oszczędnościach i bezpieczeństwie
Jak wspomniano już wcześniej, system inteligentnego domu Deimic One jest jakościowo świetnym produktem w przystępnej cenie. Oznacza to, że jego instalacja może podnieść jakość życia wielu ludziom, a nie tylko najbogatszym. Takie wartości jak komfort, oszczędność i bezpieczeństwo są w zasięgu ręki każdego kto planuje budowę domu lub generalny remont.

 

Inteligentny dom kojarzy się głównie z mnóstwem funkcji, którymi można sterować w prosty i nieskomplikowany sposób. Deimic oczywiście umożliwia to za sprawą mobilnej aplikacji, łączącej w sobie mechanizmy wielu pilotów, kontrolerów i włączników. Do obsługi takich funkcjonalności, jak sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i alarmem, potrzebny jest wyłącznie telefon lub tablet. Można wtedy wygodnie zasiąść w fotelu i dowolnie zmieniać różne parametry. Ilość stopni ciepła, głośność muzyki lub oświetlenie ogrodu, to tylko kwestia wybrania odpowiedniej opcji w aplikacji.

Mieszkanie w inteligentnym domu z systemem Deimic One to również znaczące oszczędności. Poza wcześniej wspomnianym podwyższeniem wartości całej nieruchomości,należy zaznaczyć też zmniejszenie miesięcznych wydatków. Nierozsądne korzystanie z energii elektrycznej, gazowej i wodnej sprawia, że płacimy wysokie rachunki. Gdy jednak nad zużyciem czuwa inteligentny asystent, szybko da się zauważyć mniejsze kwoty na rachunkach. Trzecim rodzajem oszczędności jest oczywiście czas. Codzienne obowiązki związane z prowadzeniem domu potrafią zajmować go całkiem sporo. Jeśli więc część czynności przejmie system, domownicy mają więcej sposobności do wspólnego odpoczynku. Kolejną cechą, a możliwe, że najważniejszą, jest bezpieczeństwo. System Deimic One oferuje cały wachlarz funkcjonalności, które podnoszą poziom bezpieczeństwa w inteligentnym domu. Mowa tu o rozbudowanym systemie alarmowym, czuwającym pod nieobecność domowników, ale też pilnującym ich spokojnego snu. Czujniki ruchu, czujniki szczelności instalacji, alarm w drzwiach, oknach i roletach, monitoring, inteligentne gniazdka – to tylko niektóre spośród wielu funkcjonalności, które sprawiają że zarówno dzieci jak i dorośli, są po prostu bezpieczni.

 

Marka Deimic bardzo wierzy w misję swojego produktu. Chce, by świetnej jakości automatyka budynkowa trafiła do wielu nowych i remontowanych domów. Chce w pełni zadowolić klientów i nie przytłoczyć ich ceną. Chce uczynić codzienne życie lepszym, a ma w tym już ponad dziesięć lat doświadczenia!


System Inteligentnego domu Deimic One został wyróżniony Godłem Dobra Marka 2019 - Jakość, Zaufanie, Renoma w 10 edycji plebiscytu najlepszych, cieszących się największym zaufaniem marek w kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ