Firma KONSHURT działa na rynku od 1990 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor konserw drobiowych, mięsnych i rybnych . Każdego dnia Firma dostarcza do swoich Klientów ponad 300 tys. sztuk produktów różnego rodzaju, z  trzech magazynów: głównego w Częstochowie oraz dwóch oddziałów: w Jarosławiu i w Koszalinie, obsługując cały rynek Polski. Z Klientami kontaktuje się każdego dnia Zespół Handlowców pracujących w terenie oraz stacjonarnie. Na przestrzeni 26 lat swojego istnienia, Firma zyskała zaufanie i uznanie swoich Odbiorców.

 

Bardzo ważnym momentem w historii Firmy było powstanie w 2000 roku marki własnej "MK".

brzoskwinie 680g

 

Poprzez konsekwentną realizację wyznaczonej przez twórcę i właściciela marki "MK" ścieżki rozwoju, marka wyznacza nowe standardy na rynku.

 

Podstawowe pryncypia dla marki "MK" to:

- nieustanna dbałość  o najwyższą jakość

- atrakcyjna cena produktu

- innowacja

 

W okresie ostatnich kilku lat marka "MK" rozwijała się zgodnie z trendami rynkowymi i oczekiwaniami Klientów. Do portfolio marki dołączyły produkty spoza kategorii konserw, co pozwoliło z powodzeniem zaistnieć marce  w segmencie ,,zdrowej żywności,, oraz w segmencie produktów szybkozbywalnych, będących składnikiem dań przyrządzanych codziennie przez tysiące gospodarstw domowych w Polsce i za granicą. Na dzień dzisiejszy w portfolio marki "MK" jest ponad 100 produktów i liczba ta systematycznie rośnie.

Karma dla kota 

 

 

Firma uważnie obserwuje trendy rynkowe. Dlatego na początku 2016 roku powstała marka siostrzana dla marki "MK" - "MK ANIMALS". Są to produkty przeznaczone dla psów i kotów. Rynek karm w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Firma będzie konsekwentnie rozwijać portfolio produktów pod marką "MK ANIMALS".

 

 

Konshurt DM 2016 logo 300 dpi

 

 

Dziękujemy naszym Klientom za lojalność i wybór produktów marki "MK". Godło DOBRA MARKA podkreśla wartości, którymi kierujemy się na co dzień w naszej pracy.

 

 

Marek Kasprzyk, Prezes Zarządu
Konshurt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

 

MK_10_brzoskwinie_polowki_w_syropie_DSC0949.jpgKarama_pies.jpgMK-Gulasz-drobiowy-bez-e.jpgPomidory-cae.jpgMK_grecka_z_lososiem.jpg

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.