garneczki logoE-COMMERCE | Sklep internetowy www.garneczki.pl po raz kolejny udowadnia, że warto mu zaufać! Sklep oferuje bogatą ofertę artykułów wyposażenia kuchni i jadalni, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. Garneczki.pl kolejny rok z rzędu mogą pochwalić się otrzymaniem certyfikatu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, świadczącym o profesjonalnej obsłudze klientów oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.

 

Szeroki asortyment Sklepu to przede wszystkim produkty niezbędne w każdej kuchni – od gotowania, przez pieczenie, do przechowywania żywności oraz szeroką gamę akcesoriów i noży kuchennych. Sklep oferuje również bogaty wybór elementów zastawy stołowej – serwisy obiadowe, sztućce, filiżanki, kubki i wszystko pozostałe, co powinno znaleźć się na idealnie zastawionym stole. Garneczki.pl, dzięki bogatej ofercie na zaparzacze i akcesoria do kawy i herbaty, jest wymarzonym sklepem dla miłośników gorących napojów. Nie zapomniano również o domowych porządkach – użytkownicy znajdą w Sklepie wszystkie niezbędne akcesoria do zachowania czystości w domu! Przygotowując się do domówki, również warto zajrzeć na Garneczki.pl – Sklep oferuje szeroki przekrój przez akcesoria barowe, od kieliszków i pokali do piwa, przez shakery do zestawów do wina.

 

garneczki 1

 

W bieżącym roku wprowadzona została nowa, w pełni responsywna wersja interfejsu Sklepu, pozwalająca użytkownikom na wygodne przeglądanie oferty i składanie zamówień na wszystkich rodzajach urządzeń – komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach. W Sklepie nieustannie realizowana jest strategia dążenia do maksymalnego ułatwienia użytkownikom odnajdywania interesujących ich produktów, porównywania oraz zdobywania wyczerpującej wiedzy na ich temat. Duży nacisk kładziony jest na optymalizację algorytmu wyszukiwarki, aby klienci mogli błyskawicznie odnaleźć produkty najlepiej odpowiadające ich potrzebom. W kolejnym roku planowane jest wprowadzenie szeregu nowych funkcjonalności, które dodatkowo podniosą jakość obsługi klienta, przyjazność oraz użyteczność Sklepu.

 

W Garneczki.pl wychodzi się z założenia, że wszystkie produkty muszą zostać wyczerpująco opisane oraz opatrzone wysokiej jakości zdjęciami, dobrze oddającymi produkty w sytuacjach, do których są przeznaczone. W rzeczonych celach w Sklepie funkcjonuje laboratorium, w którym dokonywana jest parametryzacja produktów, mierzone są ich wymiary, pojemność, waga itp. O możliwe najdokładniejszy oraz zrozumiały opis produktów dba szereg profesjonalnych copywriterów. Klimatyczne, aranżowane zdjęcia przedstawiające szczegóły oraz jakość wykonania produktów w ich naturalnym otoczeniu, przygotowywane są w wewnętrznym, profesjonalnym studiu fotograficznym przez zespół doświadczonym fotografów produktowych.

 

garneczki 2

Właściciele Sklepu wiedzą, jak ważna dla klientów jest sprawność realizacji zamówienia, aby produkty błyskawicznie trafiły pod ich adres. W związku z tym prowadzona jest permanentna optymalizacja procesów logistycznych, w celu zminimalizowania czasu potrzebnego na dostarczenie zamówienia do klienta. Dodatkowo, duży nacisk kładziony jest na zabezpieczenie produktów na czas transportu – prowadzone są obserwacje powodów uszkodzeń przesyłek i na tej podstawie wprowadzane usprawnienia, aby odsetek paczek uszkodzonych w drodze do klienta był bliski zeru.

 

Kolejnym zwrotem w kierunku klientów, jest obniżenie w ostatnich miesiącach progu kwoty zamówienia, przy której obowiązuje darmowe dostarczenie przesyłki, z poziomu 299 zł do 199 zł. W przypadku zamówień z płatną dostawą, Sklep może pochwalić się najniższą stawką za przesyłkę kurierską w swoim segmencie rynkowym – 13,00 zł za kuriera DHL. Wychodząc naprzeciw obawom klientów, że produkty kupione sklepie internetowym mogą nie spełnić ich oczekiwań, w Garneczki.pl wprowadzone zostało prawo darmowego zwrotu do 30 dni od dnia dostarczenia przesyłki z zamówieniem.


Sklep Garneczki.pl to także kopalnia informacji na temat zastosowania różnych urządzeń gospodarstwa domowego oraz szerokie spektrum porad kuchennych. Na sklepowym blogu regularnie publikowane są artykuły, w których autorzy prezentują pomysły na dania, proponują zdrowe rozwiązania, dzielą się domowymi sposobami i ciekawostkami kuchennymi. Wszystko serwowane jest w formie przystępnych poradników i instrukcji. Z kolei specjaliści w dziedzinie AGD zawsze służą pomocą, gdy pojawiają się zakupowe wątpliwości. Kupujący mogą zasięgnąć rady u konsultanta, zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

 

garneczki 3

 

Wszystkie działania mają na celu tworzenie komfortowego miejsca zakupu, w którym klient w łatwy sposób będzie mógł znaleźć odpowiedni dla siebie produkt, zapoznać się z jego dokładną specyfikacją i szczegółowymi fotografiami oraz do którego z pozytywnym nastawieniem powróci w przyszłości. Wykwalifikowani pracownicy dbają o to, by sklepowe funkcjonalności były dostosowane do oczekiwań każdego klienta. Współpraca zarówno z rozpoznawalnymi markami z dziedziny wyposażenia AGD, jak i niszowymi producentami akcesoriów pozwala na ciągłe poszerzanie oferty produktowej. Dzięki temu, Sklep Garneczki.pl oferuje wysokiej jakości polskie i zagraniczne produkty.

 

Certyfikat „Dobra Marka 2016 – Jakość, Zaufanie, Renoma” udowadnia, że Sklep Garneczki.pl stawia na bogatą ofertę asortymentową, wysokiej jakości produkty oraz najwyższy poziom obsługi klienta i zamówień, co pozwala na budowanie pozytywnych relacji i zdobywanie zaufania wśród konsumentów. Wszystko to owocuje zdobytymi nagrodami, takimi jak pierwsze miejsce w latach 2015 i 2016 w rankingu sklepów internetowych z kategorii „Dom i Wnętrze”, który został przeprowadzony przez portal Opineo.pl oraz certyfikaty „Dobra Marka 2015” i „Dobra Marka 2016”.

Zapraszamy do zakupów: www.garneczki.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ

 • Szynoprzewody – elastyczne rozwiązania dla HoReCa i obiektów biurowych

  Szynoprzewody kojarzone są przede wszystkim ze sklepami, biurami, kawiarniami i pomieszczeniami komercyjnymi. W ostatnich latach coraz częściej pojawiają się też w prywatnych domach i mieszkaniach. Wyróżniamy dwa podstawowe typy systemów szynowych: 1-fazowe i 3-fazowe. System 3-fazowy posiada 4 przewody, co umożliwia nam osobne włączanie i wyłączanie pojedynczych projektorów lub grup lamp zamontowanych na jednej szynie.

   

   
 • Styropol rok po reaktywacji:

  POWRÓT NA RYNEK W TRUDNYM DLA BRANŻY OKRESIE POZWOLIŁ NAM SKUPIĆ SIĘ NA PRAWDZIWYCH PRIORYTETACH

  Styropol - polski producent wyrobów termoizolacyjnych, którego historia sięga 1991 roku  - od roku funkcjonuje w nowej, zreaktywowanej formie. Dziś marka znajduje się w portfolio Grupy STB, która wprowadziła znany brand na nowy poziom technologiczny i zarządczy. Jak po roku funkcjonowania w trudnym dla branży okresie firma  ocenia swoją pozycję?

   
 • Medivon - inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie

  Medivon to marka, która pragnie wprowadzać pozytywne zmiany w życiu ludzi, poprzez dostarczanie innowacyjnych urządzeń do masażu. Nasze produkty, w tym maty masujące, masażery ręczne, poduszki masujące oraz pistolety masujące typu GUN, są zaprojektowane tak, aby pomóc w poprawie krążenia krwi, redukcji stresu, poprawie elastyczności mięśni oraz przyspieszeniu regeneracji organizmu po treningu.

   
 • Boni Fratres Pharmaceutical nagrodzone tytułami Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma oraz Polska Dobra Marka 2023

  Firma Boni Fratres Pharmaceutical została uhonorowana prestiżowym godłem „Dobra Marka 2023 Jakość, Zaufanie, Renoma" w kategorii NATURALNE PRODUKTY ZIOŁOWE oraz „Polska Dobra Marka 2023”. To wyróżnienie potwierdza, że marka Produkty Bonifraterskie® jest synonimem wysokiej jakości, zaufania i innowacyjności wśród konsumentów.