Wierzymy, że zdrowy i komfortowy sen to przywilej, który należy się każdemu!

 

Naszą ambicją jest tworzenie takich rozwiązań, dzięki którym każda przespana noc to czas wypoczynku i gwarancja udanego poranka. W codziennej pracy kierujemy się ideą, że wszystko co robimy, ma na celu zapewnienie odpowiedniego komfortu każdemu, kto nam zaufał.


    W fabryce niedaleko Kępna dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą pracowników, dzięki czemu każdy produkt jest wykonany z należytą starannością i spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania dotyczące jakości. Nasi technolodzy codziennie pracują nad tym, by każdy wyrób w pełni zadowalał klientów, zarówno jeśli chodzi o wygodę użytkowania, jak i bezpieczeństwo podczas snu. Najwyższej jakości komponenty, z których tworzymy nasze rozwiązania, są certyfikowane i bezpieczne – również dla środowiska.


    Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów rocznie to także owoc pracy  konsultantów, którzy dostępni są przez siedem dni w tygodniu, służąc poradami i odpowiadając nawet na najtrudniejsze pytania. Żadnego naszego klienta nie pozostawiamy bez opieki i pomagamy mu na każdym etapie procesu zakupowego. Dbamy również o obsługę posprzedażową, dzięki czemu możemy pochwalić się ogromną ilością pozytywnych komentarzy i opinii w internecie.   


    Produkujemy najbardziej popularne typy materacy. W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów można znaleźć rozwiązania dla wszystkich, którzy cenią wygodny i zdrowy sen. Jesteśmy czołowym polskim producentem w tym sektorze. Nasza oferta to ponad 170 modeli, z czego każdy z nich dostępny jest w wielu rozmiarach i w różnych pokrowcach. Oprócz tego oferujemy dodatkowe akcesoria do sypialni, takie jak stelaże do łóżek, nakładki na materace, kołdry, poduszki czy prześcieradła. Jesteśmy także producentem wygodnych i bezpiecznych łóżek tapicerowanych, które będą pasowały do każdej sypialni.


    Corocznie realizujemy setki tysięcy zamówień zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze produkty eksportujemy do 18 krajów w Europie. Dzięki zaangażowaniu i sumienności całego zespołu, z roku na rok osiągamy coraz lepsze wyniki sprzedażowe.

 

Zespół FDM

FDM logo

ZOBACZ RÓWNIEŻ