1

Wygodny środek do osiągnięcia Twoich zdrowych celów

 

Wiele osób na początku przygody z dietą pudełkową podziela zdanie, że jest to metoda dla chcących schudnąć. Cytując Radka Kotarskiego, “nic bardziej mylnego!”. Odkryj metodę jedzenia na miarę XXI wieku. Metodę która pozwala odciążyć głowę oraz zaoszczędzić czas, co w  konsekwencji owocuje zwiększoną produktywnością, zdrową sylwetką oraz lepszym samopoczuciem! Poznajcie Nice To Fit You.

 1.1

Catering dietetyczny. U kogo się sprawdza?
Dieta pudełkowa jest polecana dla osób, które szukają zewnętrznej pomocy w pracy nad swoimi nawykami żywieniowymi. To rozwiązanie dla tych, którzy bez odpowiedniego wsparcia nie potrafią trzymać się planu żywieniowego, zakupowe koszyki zasilają słodkimi przekąskami, a sama myśl o zdrowym gotowaniu to dla nich nieprzyjemność.

Na całe szczęście koło ratunkowe rzuca im Nice To Fit You. Ten zespół wie, że nie warto się zmuszać, a dieta ma być przyjemnością a nie problemem. Co więcej – dostarczane dania to nie jedyne rozwiązanie, które marka podsuwa pod nos. Ta forma żywienia to przede wszystkim gotowy przepis na wymarzoną sylwetkę, dobre zdrowie i samopoczucie.

W dobie pandemii catering może okazać się idealnym rozwiązaniem dla pracujących na tzw. home office. Bezkontaktowa dostawa zapewni bezpieczeństwo, a dostarczenie zestawów na cały dzień tuż pod drzwi sprawi, że zyskasz na efektywności.

 

2

 

Czy dieta do domu wpasuje się w potrzeby młodych mam?  
Ciąża to czas wyjątkowy – nierzadko wymagający poświęceń i kompromisów. Dla przyszłych mam mamy jednak dobrą wiadomość.  Nice To Fit You oferuje odpowiedź na wszystkie Wasze zachcianki. Bo tutaj można marudzić, grymasić i przebierać w posiłkach. I to nawet w obrębie 30 propozycji dań dziennie. Codziennie! Do realizacji kulinarnych fantazji z pewnością przyda się aplikacja, w której posiłki wybiera się w oparciu o zdjęcia, opisy i oceny zamieszczane przez innych użytkowników.

Obok tego ciąża jest dla organizmu sporym wyzwaniem –  w tym okresie szczególnie ważne jest kompleksowe dbanie o zdrowie. Nie bez znaczenia pozostaje to, co razem z pokarmem odżywi maluszka. W Nice To Fit You masz pewność, że jesz zdrowe i zbilansowane posiłki dobrane pod Twoje preferencje oraz wymagania.  Co więcej – sezonowe i świeże produkty używane do przyrządzania posiłków pochodzą od wyselekcjonowanych, sprawdzonych i zaufanych dostawców.

 

A co z powrotem do formy sprzed ciąży…?
“Po ciąży przytyłam i ciężko mi zgubić nadprogramowe kilogramy…” – wiele kobiet powtarza takie słowa z myślą, że już nigdy nie zrzucą zbędnych kilogramów. Opieka nad niemowlakiem to zajęcie wymagające ogromu sił i poświęcenia. Brak czasu, brak chęci i brak motywacji do trzymania się restrykcyjnej diety i gotowania... Brzmi znajomo? Ekipa Nice To Fit You wie, o czym mowa. Wychodzi temu naprzeciw i udowadnia, że kilogramy po ciąży nie zostaną na długo. Codzienne, zdrowe i regularne posiłki, dadzą świeżo ugotowanym  mamom energię, ukojenie i przyjemność.

 

Regularne (i zdrowe) jedzenie a natłok obowiązków?

2.2
Klientami Nice To Fit You są często osoby zapracowane, odnoszące sukcesy w życiu zawodowym. Wymagają od siebie pełnej dyspozycyjności. A ich codzienną rutyną jest aktywność fizyczna, umysłowa oraz... regularna i zbilansowana dieta.

Torba pełna pysznego i zdrowego jedzenia, dostarczana każdego dnia pod drzwi mieszkania lub bezpośrednio do biura oferuje spokój ducha,  a obok tego sponsoruje jedną z większych przyjemności w ciągu dnia. No bo kto z nas nie kocha dobrze zjeść...?

 

Produktywność podczas pracy zdalnej?
Brak konieczności codziennego wstawania rano, szykowania się i wychodzenia do pracy. Oto, co wbrew pozorom zaburza produktywność.  Który pracownik tego nie doświadczył?

W końcu w domowych warunkach mamy skłonności do przekładania spraw w czasie. Zakupy, gotowanie, pranie, zmywanie naczyń i inne rozpraszacze to pierwszy krok do prokrastynacji. A co z wypełnianiem obowiązków i odhaczaniem kolejnych zadań z listy rzeczy do zrobienia?  Dobrym pomysłem na start pracy nad swoją produktywnością jest oddanie ważnej części dnia (jaką jest jedzenie) specjalistom. Na przykład kucharzom oraz dietetykom Nice To Fit You. Bo pewność, że codziennie pod drzwiami swojego mieszkania znajdziesz torbę pełną pysznych, zdrowych i spersonalizowanych posiłków na cały dzień to +100 punktów do komfortu i produktywności!

NTFY