Depilacja.pl to obecnie największa ogólnopolska sieć salonów kosmetycznych specjalizująca się wyłącznie w depilacji laserowej.

 

Zabiegi dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy na co dzień borykają się z widocznym owłosieniem znacząco zaburzającym ich codzienne poczucie komfortu. Decydując się na wykonanie całej serii powtórzeń można uzyskać efekt idealnie gładkiej skóry utrzymujący się nawet przez cały czas. Tak trwałego rezultatu nie jest w stanie zapewnić żadna inna metoda redukcji niechcianych włosów. Warto również zauważyć, że sam zabieg depilacji laserowej jest całkowicie bezinwazyjny, bezbolesny oraz bezpieczny dla skóry i zdrowia.

 

Depilacja.pl

 

Firma Depilacja.pl powstała w 2016 roku i od tej pory stała się najbardziej rozpoznawalną w Polsce marką oferującą profesjonalne zabiegi depilacji depilacja_344laserowej. Salony Depilacja.pl zlokalizowane są w kilkunastu miastach w całym kraju, jednak liczba ta stale się powiększa. Na tak szybki rozwój firmy znaczący wpływ ma także partnerska współpraca franczyzowa, dzięki której cały czas udaje się skutecznie otworzyć kolejne punkty. Oczywiście nie można również nie wspomnieć, że gabinety Depilacja.pl dostępne są również za granicą - dwa w Brazylii w Sao Paulo oraz pięć na terenie Wielkiej Brytanii (w Manchesterze, Londynie oraz Birmingham). Zadowolenie i satysfakcja klientów z usług depilacji laserowej pozwala na dalszą ekspansję firmy w innych polskich miastach.

 

Marka Depilacja.pl znana jest przede wszystkim z indywidualnego i profesjonalnego podejścia do każdej osoby. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są wyłącznie przez wykwalifikowany i doświadczony personel, który posiada odpowiednie wykształcenie z zakresu kosmetologii. Warto też podkreślić wyjątkowe zaangażowanie firmy w opiekę nad wszystkimi klientkami oraz klientami. Każdy, kto korzysta z usług salonów Depilacja.pl zostaje bowiem od samego początku otoczony wsparciem konsultantów, którzy pomagają efektywnie przejść przez cały proces depilacji laserowej. Wyspecjalizowani kosmetolodzy udzielają profesjonalnych porad w wyborze najkorzystniejszego pakietu oraz właściwego rodzaju zabiegu.

 

Pracownicy salonów Depilacja.pl zwracają szczególną uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów. Każdy zabieg poprzedzany jest więc krótką konsultacją, na której kosmetolodzy informują jak dokładnie należy przygotować się do depilacji laserowej, na czym właściwie ona polega oraz w jaki sposób powinno się pielęgnować skórę po zabiegu.

 

Wszystkie zabiegi dostępne w salonach Depilacja.pl wykonywane są jedynie przy pomocy nowoczesnych urządzeń posiadających niezbędne certyfikaty medyczne. Jednym z nich jest laser Light Sheer cenionej marki Lumenis, który z wyjątkową precyzją usuwa niechciane owłosienie. Nabyte doświadczenie oraz dotychczasowe potrzeby klientów pozwoliły jednak na wprowadzenie całkiem nowego innowacyjnego sprzętu, który znacząco wpłynie na jeszcze większą skuteczność depilacji laserowej. Mowa tutaj o najnowszym laserze SPEC3 Hybrid, dzięki któremu możliwe jest przeprowadzenie zabiegów redukcji włosów na wszystkich fototypach i rodzajach skóry. Zastosowane w urządzeniu nowoczesne technologie wpływają też na większe poczucie komfortu klientów w trakcie wykonywanego zabiegu. Depilacja laserowa przy użyciu wspomnianych laserów jest więc nie tylko bardzo przyjazna i praktycznie bezbolesna, ale również całkowicie bezpieczna dla skóry.