tenexNastały czasy kultu urody i młodości. Chcemy być jak najdłużej sprawni, aktywni i dobrze wyglądać. Czy można poprawić swoją urodę w sposób naturalny, bez poddawania się zabiegom chirurgicznym?

 

Marka Dermo Future Precision wychodzi naprzeciw zwolennikom  nieinwazyjnych metod poprawiania urody, oferując  kosmetyki, dzięki którym każdy może poprawić swój wygląd i pozbyć się cielesnych niedoskonałości.

 

 TENEX KARTONIK HIAL

Pełne i kształtne usta to marzenie niejednej kobiety, dodają nie tylko zmysłowości, ale i skutecznie odmładzają. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to dziś zabieg stosowany niemal rutynowo. Wynikiem oczekiwań uzyskania takiego efektu, ale poprzez bezinwazyjne działanie jest preparat pielęgnacyjny Hialuronowy wypełniacz ust marki Dermo Future Precision, dzięki któremu staną się one nie tylko pełne i gładkie, ale również zniwelowane zostaną zmarszczki wokół nich. Podobnym działaniem wykazuje się preparat kosmetyczny Wypełniacz ust lustrzany blask.

Dermo Future Precision dla kobiet, którym zależy na podniesieniu i podkreśleniu kształtu biustu przygotowała do wyboru Kurację ujędrniającą i modelującą oraz Kurację liftingującą i modelującą biust (w podwójnej saszetce, zawierającej maseczkę i peeling), a osobom chcącym na długo zachować gładką skórę bez zmarszczek Dermo Future poleca preparaty z serii do odmładzania i regeneracji skóry.

 

Z kolei bolączką niejednego mężczyzny jest przedwczesne wypadanie włosów. Alternatywą dla zabiegu przeszczepu jest kuracja z serii DF5, która hamuje ten proces i pobudza wzrost włosów.

Marka Dermo Future otrzymała w tym roku tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii „Kuracje alternatywne do zabiegów medycyny estetycznej”. Właścicielem marki jest firma Tenex Sp. z o.o., która jest także dystrybutorem marki Spa Vintage Body Oil oraz wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim kosmetyków holenderskiej firmy Hegron Cosmetics B.V. oraz włoskiej firmy Oyster Cosmetics SpA.

Karolina Machura